Sīkdatņu politika

1. Sīkdatnes ir datora dati, jo īpaši teksta faili, kas tiek glabāti Pakalpojuma lietotāja galiekārtā un ir paredzēti, lai uzlabotu tīmekļa lapu pakalpojumu standarta izmantošanu. Sīkdatnēs parasti ir vietnes nosaukums, no kurienes tie radušies, to glabāšanas laiks galiekārtā un unikāls numurs.
2. Persona, kas saņem un pārvalda sīkdatnes, ir SIA LAKURA.
3. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai:
a) pielāgojot tīmekļa saturu Pakalpojuma lietotāja vēlmēm un optimizējot vietņu izmantošanu.
b) statistikas izveidošana, kas mums palīdz saprast, kā pakalpojuma lietotājs nokļūst no tīmekļa lapām, kas ļauj mums uzlabot viņu struktūru un saturu;
c) Pakalpojuma lietotāja sesiju nodrošināšana (pēc pieteikšanās sistēmā), kā rezultātā Pakalpojuma lietotājam katrā lapā nav atkārtoti jāievada lietotājvārds un parole;
4. Vietnē tiek izmantoti divi galvenie sīkdatņu veidi: “sesijas” sīkfaili un “fiksētie” (pastāvīgie sīkfaili). “Sesijas” sīkdatnes ir pagaidu faili, kas tiek glabāti Lietotāja gala ierīcē, līdz viņš / viņa izrakstās, atstājot vietni, vai izslēdz programmatūru (tīmekļa pārlūku). “Pastāvīgās” sīkdatnes tiek glabātas Lietotāja termināla ierīcē uz laiku, kas norādīts šādu failu parametros, vai līdz brīdim, kad Lietotājs tās izdzēš.
5. Vietne izmanto arī šāda veida sīkdatnes:
a) “būtiskas” sīkdatnes, kas ļauj izmantot pakalpojumus, piemēram, pakalpojumā pieejamos autentifikācijas sīkfailus, ko izmanto pakalpojumiem, kuriem nepieciešama autentifikācija vietnē;
b) sīkdatnes, ko izmanto drošības nolūkos, piemēram, lai atklātu autentifikācijas krāpšanos vietnē;
c) “veiktspējas” sīkdatnes, kas apkopo informāciju par vietnes daļu izmantošanu.
d) “funkcionālas” sīkdatnes, kas ļauj atcerēties Lietotāja izvēlētās Lietotāja vēlmes un personalizēt lietotāja saskarni, piemēram, attiecībā uz valodu vai reģionu, Lietotāja izvēlēto fonta lielumu un izskatu utt.
e) “reklāmas” sīkdatnes, kas ļauj piegādāt reklāmas materiālus Lietotāju interesēs.

6. Programmatūra, ko pēc noklusējuma izmanto tīmekļa lapu (interneta pārlūkprogrammu) pārlūkošanai, ļauj bieži saglabāt sīkfailus Lietotāja terminālajā ierīcē. Lietotāji jebkurā laikā var mainīt sīkfailu iestatījumus savās pārlūkprogrammās. Šos iestatījumus var mainīt tā, lai bloķētu automātisko sīkfailu apstrādi jūsu pārlūkprogrammas iestatījumos vai ziņotu par tiem savā ierīcē katru reizi, kad ienākat vietnē. Detalizēta informācija par sīkdatņu apstrādes iespējām un veidiem ir pieejama gala lietotāja izmantotās tīmekļa pārlūkprogrammas programmatūras instrukcijās, kā arī vietnē www.aboutcookies.org.
7. Sīkdatņu izmantošanas ierobežojumi var ietekmēt dažu pakalpojumu funkcionalitāti vai pat novērst vietnes izmantošanu.
8. SIA LAKURA kā portāla www.itpartners.lv administratore nav atbildīga par citu vietņu, tostarp to vietņu, kas lietotājiem ir pieejamas, izmantojot saites vietnē www.sadziveskimija.lv, un vietņu, kas nodrošina URL saites, privātuma politiku. vedot uz vietni www.sadziveskimija.lv.