Privātuma politika

Izmantojot sadziveskimija.lv mājas lapu, jums, iespējams, būs jāizmanto personiskā informācija, aizpildot kontaktformu vai abonējot mūsu biļetenus. Mūsu uzņēmumam sniegtie personas dati tiks izmantoti ar vislielāko rūpību un drošību. Jūsu personas datus var izmantot, lai sazinātos un saņemtu informatīvus ziņojumus.

Mārketinga komunikācijas veidi

Sadziveskimija.lv var izmantot jūsu personisko informāciju mārketingam un saziņai, lai sniegtu informāciju par mūsu jaunumiem, jaunajiem produktiem un cenu piedāvājumiem, kas, mūsuprāt, veicinās labu sadarbību. Jebkurā laikā varat atteikties no šo paziņojumu saņemšanas. Sadziveskimija.lv uzņemas atbildību par jūsu personiskās informācijas izmantošanu un drošības jautājumu ievērošanu. Jūs varat mainīt vai dzēst personisko informāciju, kas tiek parādīta vietnē Sadziveskimija.lv.

Sīkfaili

Sīkdatnes ir teksta faili, kurus servera Sadziveskimija.lv serveris nosūta jūsu pārlūkprogrammai, kad apmeklējat vietni. Tie tiek saglabāti vai noraidīti atkarībā no jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem. Jūsu pārlūkprogrammā saglabātie sīkfaili ļauj serverim atpazīt jūsu datoru, kas atvieglo zvanu atkārtošanu sistēmā Sadziveskimija.lv sadaļās, kuras aizsargā lietotājvārds un parole. Sadziveskimija.lv sīkdatnes tiek izmantotas tikai vietnes uzlabošanai un draudzīgas vides radīšanai mūsu vietnes apmeklētājiem un bezsaistes lietotājiem. Mēs iesakām saglabāt sīkfailus, lai pilnībā sadarbotos un nodrošinātu vienmērīgu vietnes darbību. Ja jūs tos noraidāt, mainiet pārlūkprogrammas iestatījumus. Vietņu izsekošanas kodi Sadziveskimija.lv izmanto vietņu izsekošanas kodus, lai izsekotu lietotāju aktivitātes, lai uzlabotu vietnes darbību un atvieglotu kopīgus centienus.

Drošība

Mūsu vietne uztur augstu aizsardzības līmeni pret nozaudēšanu, neatļautu izmantošanu un piekļuvi personiskajai informācijai un maksājumu informācijai. Datu pārsūtīšanu starp jūsu interneta pārlūku un mūsu serveri nodrošina drošā ligzdu slāņa (SSL) drošības līmenis.

Saites uz citām vietnēm

Šī privātuma politika attiecas tikai uz vietni Sadziveskimija.lv. Tā kā mūsu vietnē var parādīties saites uz citām vietnēm, iesakām izlasīt viņu konfidencialitātes politikas pirms personiskās informācijas iesniegšanas šīm vietnēm. Sadziveskimija.lv nav atbildīgs par personisko informāciju, kas tiek parādīta citās vietnēs.